forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

forum

dezbateri libere despre sindicate * învăţământ * lege
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Restrangere de activitate

In jos 
AutorMesaj
Mirela




Mesaje : 5
Puncte : 9
Reputatie : 1
Data de inscriere : 06/03/2010

Restrangere de activitate Empty
MesajSubiect: Restrangere de activitate   Restrangere de activitate EmptySam Mar 06, 2010 4:45 am

Sunt titulara pe catedra de educatie fizica. Conform noilor reglementari, educatia fizica v-a fi scoasa de la ciclul primar.
As vrea sa stiu ce se intampla cu titularii, in conditiile in care intr-o scoala sunt 2 titulari, dintre care unul a coborat la ciclul primar pentru reintregirea catedrei?
Personal, fiind al doilea titular in scoala, am fost anuntata ca voi intra in restrangere de activitate totala, pentru ca nu pot primi ore doar la ciclul primar? Este corect, sau daca se poate lamuriti-ne si pe noi, pentru ca este o nebuloasa in jurul acestei discipline, pe care multi o considera neinsemnata!
Va multumesc!
Sus In jos
 
Restrangere de activitate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Restrangere de activitate
» Restrangere de activitate
» restrangere de activitate lider sindicat
» Solicitare restrângere
» intrebare despre restrangere

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum :: PROBLEMELE JURIDICE DIN UNITĂŢILE DE ÎNVĂŢĂMÂNT :: Aici dezbatem şi încercam să rezolvăm împreună problemele juridice pe care le întâmpinăm în unităţile de învăţământ :: Probleme legate de salarizarea şi încadrarea personalului didactic de predare-
Mergi direct la: