forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

forum

dezbateri libere despre sindicate * învăţământ * lege
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 intrebare...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Cristina Barabas

Cristina Barabas


Mesaje : 8
Puncte : 12
Reputatie : 1
Data de inscriere : 17/01/2010
Varsta : 53
Localizare : Scoala Lumina

intrebare... Empty
MesajSubiect: intrebare...   intrebare... EmptyMier Ian 27, 2010 12:20 am

Impreuna cu colegii mei din scoala si gradinita Lumina, prin sindicat, am actionat in judecata angajatorul pentru plata unor drepturi salariale restante. Este vorba despre dosarul 12789/118/2009 avand ca obiect drepturi banesti. Stiu ca pe 22 ianuarie a fost un termen de judecata, insa nu s-a prezentat nici doirectorul-in calitatea lui da parat- si nici liderul de sindicat. Ne puteti spune ceva despre dosar?Banuiesc ca dvs ati fost acolo.
Multumesc!
PS: Iar am deschis un topic nou! Embarassed
Sus In jos
sinvlex
Admin
Admin
sinvlex


Mesaje : 88
Puncte : 134
Reputatie : 15
Data de inscriere : 04/01/2010

intrebare... Empty
MesajSubiect: Re: intrebare...   intrebare... EmptyMier Ian 27, 2010 2:25 am

Amanare 19.02. pentru pregatirea apararii Consiliu Local si Primar, termen solicitat de avocat.

Da, iar ati deschis topic la locul nepotrivit... Veti primi amenda la domicliu... Laughing
Sus In jos
http://sinvlex.blogspot.com/
 
intrebare...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» intrebare despre restrangere

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum :: PROBLEMELE JURIDICE DIN UNITĂŢILE DE ÎNVĂŢĂMÂNT :: Aici dezbatem şi încercam să rezolvăm împreună problemele juridice pe care le întâmpinăm în unităţile de învăţământ :: Probleme legate de salarizarea şi încadrarea personalului didactic de predare-
Mergi direct la: