forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

forum

dezbateri libere despre sindicate * învăţământ * lege
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 cadrul legal pentru angajare

In jos 
AutorMesaj
ciclamin




Mesaje : 2
Puncte : 6
Reputatie : 1
Data de inscriere : 10/08/2011

cadrul legal pentru angajare Empty
MesajSubiect: cadrul legal pentru angajare   cadrul legal pentru angajare EmptyJoi Sept 22, 2011 8:09 am

am si eu o mare problema !In centrul contabil secretara s- a pensionat!am vrea sa stim care este cadrul legal ca sa vina o secretara sau sa angajeze o secretara pt ca in centru nu este o alta persoana care sa sa ocupe de salarii,ele sunt facute de seful contabil si cu ajutorul administratorilor de la unitatile arondate centrului,dar intr-un centru financiar nu sunt doar salarii,sunt atatea situatii!!!!!!!!!!!!!!!

va rog daca ma poate ajuta cineva!!!!
Sus In jos
 
cadrul legal pentru angajare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Angajare secretara
» Analizele medicale periodice şi la angajare în învăţământ
» angajare personal didactic auxiliar si nedidactic

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum :: PROBLEMELE JURIDICE DIN UNITĂŢILE DE ÎNVĂŢĂMÂNT :: Aici dezbatem şi încercam să rezolvăm împreună problemele juridice pe care le întâmpinăm în unităţile de învăţământ :: Alte probleme juridice specifice salariaţilor din învăţământ (întrebări, sugestii, reclamaţii)-
Mergi direct la: